BlueSend
    Facebook
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

Marketing mobilny


Marketing mobilny to wszelkie działania skierowane do konsumentów wykorzystujące telefon komórkowy jako narzędzie komunikacji. Ten rodzaj marketingu jest jedynym kanałem pozwalającym na szybkie, bezpośrednie i interaktywne dotarcie z przekazem marketingowym w każdym miejscu i o każdej porze. Promocja naszego produktu daje możliwość kontaktu z klientem w miejscu sprzedaży i stwarza możliwość wywoływania silnych emocji jednocześnie wciągając użytkownika w interakcję.

Oferujemy kompletny pakiet usług związanych z promocją Państwa firmy lub produktów. Pomożemy Państwu zaprojektować kampanię, udostępnimy narzędzia a po jej zakończeniu przekażemy szczegółowe raporty umożliwiające ocenę jej skuteczności. Proponujemy przygotowanie aplikacji dla urządzeń mobilnych i ich dystrybucję.

Posiadamy własne studio i laboratorium dofinansowane ze środków UE, co pozwala nam na terminową realizację rozwiązań przeznaczonych dla urządzeń przenośnych. Kilkanaście podpisanych umów dystrybucyjnych umożliwia dotarcie z Państwa produktem do wielu milionów użytkowników zarówno w kraju jaki i poza jego granicami.

Wybrane realizacje:

 
   

 

Wspierane technologie:

 

 

  Skontaktuj się z naszym działem marketingu mobilnego 


Copyright © BlueSend - Marketing mobilny
           
Powered by WordPress | Designed by: video games | Thanks to Sicherheitsdienst, Trucks and SUV