BlueSend
    Facebook
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

Reklama w naszej sieci


Ksi.pl sp. z o.o. wspólnie z partnerami buduje sieci nadajników bezprzewodowych krótkiego zasięgu (bluetooth i wi-fi) w największych miastach Polski.

System składa się z centrum przetwarzania danych zainstalowanym w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego, mobilnych urządzeń z modemami GPRS oraz aplikacji przygotowanych dla najpopularniejszych modeli telefonów.

Dysponujemy 80 nadajnikami umieszczonymi w Krakowie a dzięki podpisaniu umów z kolejnymi partnerami wkrótce zainstalujemy nowe nadajniki. Nasze urządzenia pracują między innymi we wszystkich punktach informacji turystycznej, budynkach ZIKiT, uczelniach wyższych oraz najbardziej znanych kinach i teatrach. Nadajniki zainstalowano również w hali przylotów portu lotniczego Balice oraz popularnych galeriach.

Aplikacje wysyłane w systemie BlueSend pozwalają na łatwy dostęp do informacji o atrakcjach turystycznych, ciekawych wydarzeniach kulturalnych, repertuarach kin i teatrów, rozkładach jazdy, bazie noclegów i posiłków.

Organizacje zainteresowane reklamą w sieci BlueSend mają możliwość ścisłego profilowania odbiorców, wyboru jednej z trzech atrakcyjnych form reklamy (wpis do katalogu, reklama kontekstowa i reklama w powiązaniu z geolokacją).

Premiera systemu miała miejsce 12 kwietnia 2011 roku podczas XVII Forum Turystyki. Obecnie każdego dnia nasze nadajniki zainstalowane w okolicach Rynku Głównego, portu lotniczego czy też na terenie uczelni wyższych przesyłają użyteczne treści do setek osób. Miesięcznie w otoczeniu nadajników BlueSend rejestrujemy ponad 150 000 aparatów telefonicznych. Opracowaliśmy również wersję w języku niemieckim i angielskim a także atrakcyjne graficznie aplikacje dla posiadaczy telefonów z systemami Android i iPhone.

Specjalnie dla firm związanych z naszym miastem przygotowaliśmy promocyjną ofertę zamieszczenia reklam i informacji o usługach w Krakowskiej sieci BlueSend. W ramach promocji mogą Państwo bezpłatnie, przez 7 dni zamieścić wpis w katalogu wraz z logotypem i opisem świadczonych usług.

Informacje aktualizowane są co 7 dni i zamieszczane w trzech wersjach językowych.  Oferta umieszczona w Krakowskiej sieci BlueSend stanowi gwarancję, że turyści, wysiadający na lotnisku lub spacerujący po rynku, dowiedzą się o Państwa usługach. Użytkownik aplikacji BlueSend może bezpośrednio z aplikacji wywołać serwis www, zatelefonować i złożyć zamówienie, zarezerwować stolik lub wysłać pocztę e-mail.

Po zakończeniu okresu promocji mogą Państwo zamówić reklamę w naszej aplikacji, przesyłając wypełniony formularz. Koszt zamieszczania reklam przedstawia poniższa tabela.

Usługa Cena netto
1 tydzień
Cena netto
4 tygodnie
Cena netto
24 tygodnie
(6 miesięcy)
Wpis w katalogu branżowym* 14,00zł 50,00zł 250,00zł
Reklama kontekstowa** 22,00zł 80,00zł 450,00zł

 

* Wielkość wpisu w katalogu dla danej branży ograniczona jest do 255 znaków, logotyp powinien być w formacie  JPG lub PNG, rozdzielczość 120 x 80 pikseli

** Reklama kontekstowa pozwala na umieszczenie treści reklamy wraz z linkiem do Państwa serwisu internetowego w bezpośrednim sąsiedztwie określonych słów np. zamówienie dla słowa „śniadanie” hasła „W każdy wtorek i czwartek 20% rabatu na pyszne śniadanie u X” skutkuje wyświetleniem Państwa reklamy np. w repertuarach kin – „Śniadanie mistrzów”, atrakcjach np. „Wielkanocne śniadanie” itp.

Zapraszamy do pobrania aplikacji BlueSend i zapoznania się z jej działaniem.

 

m.krakow.bluesend.pl

Partnerzy Systemu BlueSend

 
 

Nadajniki Systemu BlueSend w Krakowie

 Copyright © BlueSend - Marketing mobilny
           
Powered by WordPress | Designed by: video games | Thanks to Sicherheitsdienst, Trucks and SUV